GSkill Trident Z – 32GB (2x16GB ) DDR4 – Bus 3200MHz Cas 16 – F4-3200C16D-32GTZSW
Giá Tân Doanh: Liên hệ
  • Tình trạng: Mới 100%
  • Bảo hành: 36 Tháng
  • Xuất xứ: Chính Hãng
  • Thương hiệu: GSkill
Thông tin Sản Phẩm
Series Trident Z
Memory Type DDR4
Capacity 32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit Dual Channel Kit
Tested Speed 3200MHz
Tested Latency 16-18-18-38
Tested Voltage 1.35v
Registered/Unbuffered Unbuffered
Error Checking Non-ECC
SPD Speed 2133MHz
SPD Voltage 1.20v
Fan lncluded No
Height 44 mm / 1.73 inch
Warranty Limited Lifetime
Features Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready
Additional Notes Rated XMP frequency & stability depends on MB & CPU capability.
Đánh giá ngay
Đánh giá GSkill Trident Z – 32GB (2x16GB ) DDR4 – Bus 3200MHz Cas 16 – F4-3200C16D-32GTZSW